Profesjonalni wykonawcy

W naszym serwisie nie musisz kierować się ceną przy doborze wykonawców. Każdy użytkownik przechodzi ścisłą weryfikację merytoryczną, która pozwala wyłonić jedynie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Sprawdzamy rzetelność danych osobowych, ale także umiejętności i doświadczenie zawodowe osób, które chcą wykonywać zlecone zadania. Bez względu na to, czy wykonawca reprezentuje firmę czy też osobę prywatną, dokładnie kontrolujemy dodane przez niego dane i portfolio. Stawiamy na jakość, a nie ilość.

Sam możesz ocenić doświadczenie wykonawcy oglądając jego portfolio, które ma obowiązek utworzyć podczas zakładania konta w serwisie. Użytkownicy uzupełniają swoje prace o listę umiejętności, które są kluczem do uzyskania dostępu do kolejnych zleceń. Im więcej umiejętności przypiszesz do projektów, tym częściej zamawiający będą do Ciebie zaglądać. Możesz być pewien, że na Twoje zapytanie ofertowe nie odpowie nikt niekompetentny w danej dziedzinie - ogłoszenie z kategorii, w której nie ma doświadczenia pozostanie dla niego niewidoczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu serwis skupia wyłącznie osoby, których umiejętności znajdują realne odbicie w ich doświadczeniu.

Możesz wybrać, do kogo chcesz wysłać zapytanie ofertowe. Możliwości jest wiele, co pozwala na zawężenie kryteriów i znalezienie osoby o odpowiednich predyspozycjach. Pamiętaj, że im bardziej szczegółowo określisz cel, który chcesz osiągnąć, tym większa szansa na to, że znajdziesz użytkownika, który wykona zadanie w satysfakcjonujący Cię sposób. Istotna jest również komunikacja poprzez zadawanie pytań zamawiającemu i negocjowanie ostatecznych warunków umowy. Korzystanie z tych opcji ułatwi Ci dokonanie wyboru pomiędzy wykonawcami.

Po zakończeniu projektu wystaw ocenę i komentarz osobie, której zleciłeś zadanie. Bez względu na ścisłą selekcję, której poddajemy wykonawców, ostatecznie to opinie innych użytkowników stanowią najbardziej wartościowe referencje.

Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!