Pełna obsługa projektu

Zlecałeś pracę freelancerom za pośrednictwem Internetu? Musisz dobrze wiedzieć, ile czasu zajmuje znalezienie odpowiedniego specjalisty i załatwienie wszelkich kwestii finansowo - prawnych. W dodatku nigdy nie masz całkowitej gwarancji, że zamówione dzieło w pełni spełni Twoje oczekiwania. W efekcie może się okazać, że zmarnowałeś nie tylko pieniądze, ale i równie cenny czas. Już dziś możesz jednak skorzystać z serwisu, dzięki któremu zlecanie zamówień w sieci, ze żmudnego obowiazku zamieni się w przyjemność z gwarancją satysfakcji.

Twój Manager to platforma, która nie ogranicza swojej funkcji do kojarzenia zamawiających i wykonawców, ale również zajmuje się zabezpieczeniem transakcji oraz weryfikacją danych. Za pomocą nieskomplikowanych narzędzi systemowych zapewniamy Ci możliwość nawiązania współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi specjalistami, ustalenia czasu i budżetu zamówienia oraz wyboru dogodnej dla Ciebie licencji, która rozwiąże kwestie związane z prawami autorskimi.

Przeglądając bazę wykonawców od razu zauważysz, czym różnią się nasi użytkownicy od większości freelancerów, których ofery mozesz spotkać w Internecie. Każdy z nich musi udokumentować swoje umiejętności i doświadczenie poprzez portfolio, które przechodzi ścisłą weryfikację. W znalezieniu odpowiedniej osoby pomoze Ci wyszukiwarka wykonawców, która uwzglednia takie kryteria jak umiejętnosci czy dyspozycyjność użytkowników.

Kiedy już znajdziesz odpowiednią osobę i powierzysz jej stworzenie projektu, możesz bez stresu kontrolować jego realizację. To my zajmiemy się wszelkimi formalnościami – zadbamy o umowy i zobowiążemy wykonawcę do rozliczenia się z całego projektu. Wszystkim zajmie się Twój Manager.

Obsługę finansową transakcji zapewniamy za pomocą systemu wirtualnych portfeli, wykorzystywanych do transakcji wewnątrz serwisu. Za wykonane zlecenia zapłacisz bez zbędnych formalności, mając gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Nigdy wcześniej zlecanie projektów przez Internet nie było tak proste i szybkie.

Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!