O nas

Czy wiesz, co pierwotnie oznaczało pojęcie freelancer?

Sir Walter Scott określił w ten sposób najemnego, średniowiecznego wojownika.

Wbrew pozorom niewiele od tego czasu uległo zmianie. Chociaż współcześni freelancerzy zamienili lance na klawiaturę komputera, a pola bitew  - na Internet, to ich praca wciąż przypomina walkę. Walkę z nieuczciwą konkurencją, walkę o umowy, o wynagrodzenie, o zachowanie praw autorskich. W końcu walkę o zaufanie zleceniodawców nadszarpnięte działalnością nierzetelnych wykonawców.

Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie elastyczność i wolność nie wyklucza poczucia bezpieczeństwa. Nie tylko kojarzymy kontrahentów, ale też zabezpieczamy kwestie prawne i finansowe, łącząc w jeden serwis funkcje, które zapewniają oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Wykonawcy mogą skupić się na jak najlepszej realizacji powierzonych im zadań. Jednocześnie zleceniodawca ma pewność, że otrzyma zamówiony projekt w terminie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Użytkownicy Twojego Managera to starannie zweryfikowani specjaliści o wysokich umiejętnościach oraz zamawiający, którzy chcą otrzymać dzieło najwyższej jakości. Gwarantujemy satysfakcję, szanujemy niezależność, łączymy najlepszych.

Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!