Pełna kontrola czasu

Jedną z cech, które charakteryzują prawdziwych profesjonalistów, jest punktualność i rzetelność w dotrzymywaniu terminów. Zleceniodawcy, podobnie jak freelancerzy, nie lubią opieszałości. Chociaż wykonywanie zamówień przez Internet sprzyja nienormowanemu czasowi pracy, warto zadbać o odpowiednią organizację i realizować zlecenia w wyznaczonym okresie. Korzystając z Twojego Managera w każdej chwili możesz sprawdzić ilość dni pozostałych do wykonania zadania.

Już w trakcie wysyłania oferty do zamawiającego deklarujesz ilość dni potrzebnych na jego realizację. Jeśli zamawiający wybierze Ciebie i dojdzie do zawarcia porozumienia, w podglądzie zlecenia możesz sprawdzić, ile dokładnie czasu masz na jego realizację. Pamiętaj, że zleceniodawca ma prawo zgłaszać uwagi do wykonanego przez Ciebie zlecenia. W ofercie powinieneś uwzględnić okres gwarancyjny na Twój projekt.

Jeśli zadanie wymaga od Ciebie większego nakładu pracy lub po prostu wynikły okoliczności, które uniemozliwiają Ci jego ukończenie w wyznaczonym dniu, możesz uzgodnić z zamawiającym przesunięcie daty zrealizowania projektu. Elastyczność w zmianie terminu wynika tylko i wyłącznie z dobrej woli zamawiającego.

Funkcja ta jest szczególnie przydatna, jeśli jednocześnie realizujesz więcej niż jedno zamówienie. W łatwy sposób monitorujesz czas, jakim dysponujesz do zrealizowania projektów, co ułatwia organizację pracy. Masz pewność, że nie zapomnisz o żadnym zleceniu i możesz podjąć kolejne zobowiązania, na bieżąco konfrontując swoją dostępność z terminami ukończenia poszczególnych zamówień.

System wiadomości przypomina użytkownikom nie tylko o zbliżającym się zakończeniu zadania, ale również o dacie wypłaty wynagrodzenia. Pamietaj, że ukończenie zlecenia z sukcesem gwarantuje szybki transfer wynagrodzenia na Twój wirtualny portfel. Chociaż nadal pracujesz jako wolny strzelec, doskonale wiesz, kiedy dostaniesz zapłatę.

Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!