Gwarancja satysfakcji

Istotnym elementem funkcjonalnosci serwisu jest ochrona finansów obejmująca zarówno wykonawców jak i zamawiających. Zlecając wykonanie projektu przelewasz pieniądze na konto bankowe Twojego Managera, który pośredniczy w transakcji. W ten sposób zyskujesz pewność, że zapłacisz tylko za materiały, które dostaniesz, a wykonawca nie ulotni się z przelanym przez Ciebie zadatkiem.

Jeśli pomimo szczegółowego opisu zadania nie jesteś usatysfakcjonowany z efektów pracy, pamiętaj, że posiadasz szereg mozliwości komunikacji z wykonawcą. Sprecyzuj, co dokładnie nie spełnia Twoich oczekiwań. Przy zawieraniu umowy ustal czas potrzebny na ewentualne poprawki, w którym wykonawca powinien zniwelować błedy i dopracować projekt zgodnie z twoimi sugestiami. Wypłata wynagrodzenia jest uzalezniona od dotrzymania terminu oraz zgodnosci opracowanego projektu z założeniami zawartymi w umowie. Jeżeli współpraca zostanie zerwana z winy Wykonawcy, odzyskasz zainwestowane fundusze.

Decydując sie na współpracę z freelancerami poprzez Twojego Managera, wybierasz przede wszystkim usługi najlepszych profesjonalistów, utalentowanych i odpowiedzialnych pracowników. Kluczem do stworzenia relacji opartych na uczciwości jest weryfikacja użytkowników. Nawet w internecie, kiedy chodzi o biznes, nie ma miejsca na całkowitą anonimość. Szczegółowy proces rejestracji i obowiązkowa weryfikacja profilu sprzyja kontaktom z ludźmi godnymi zaufania i pewnych własnej wartosci. To dzięki nim możemy zagwarantować Ci poczucie bezpieczeństwa, rzetelnośc i wysoką jakość wykonywanych usług.

Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!