Zleceniodawco..

.. jeśli szukasz Wykonawcy,

masz do wyboru google, pkt, pf, oferia itp.. - same słupy ogłoszeniowe, gdzie spośród tysięcy firm musisz wybrać solidnego wykonawcę. Nie jesteś w stanie w prosty sposób dowiedzieć się żadnych konktretów poza marketingowymi sloganami. Nie wiesz kto fizycznie będzie odpowiadał za Twoje zlecenie, musisz dać zarobić całej firmie, która ma swoje koszty stałe. Musisz wysyłać wiele zapytań ofertowych i z każdym prowadzić negocjacje w inny sposób, tracić cenny czas, każdemu odpowiadać na podobne pytania..

Chcesz coś zlecić, ale..

Nie masz pewności dotrzymania terminów, jakości wykonania, ceny. Jeśli jesteś doświadczony, masz czas i pieniądze, możesz zatrudnić prawnika żeby zadbał o Twoje interesy, możesz też ryzykować dogadując się "na gębę".. ale po co ryzykować i utrudniać sobie życie?


Na szczęście jest Twoj Manager..

.. wirtualny opiekun, który wychodzi na przeciw potrzebom, w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa rynku mikrousług realizowanych w Internecie. Twoj manager dba o wiarygodność kontrahentów i zabezpiecza ich interesy, zmniejszając ryzyko transakcji pomiędzy nieznającymi się stronami. Udostępnia oprogramowanie do kompleksowej realizacji zleceń online, oferuje narzędzia do negocjacji, generuje umowy, przekazuje materiały, rozlicza transakcje dzięki funkcji ESCROW.

Twoj Manager wnikliwie sprawdza wykonawców pod kątem ich wiarygodności, weryfikuje prawdziwość danych osobowych oraz ich potrfolio, tak abyś Ty nie musiał tracić na to czasu. Tylko 7-8% kandydatów przechodzi proces weryfikacji. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie zawrzeć umowę online, wymagać dotrzymania jakości i terminów realizacji oraz przejąć prawa autorskie z chwilą zapłaty. Ty za nic nie płacisz, gdyż wszystkie koszty związane z pozyskaniem zlecenia są po stronie Wykonawcy!

Z Twoim Managerem pracuje się lepiej!

Nie masz jeszcze konta ?
Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!