Jeśli jesteś freelancerem..

.. codzienna walka z problemami wiąże Ci ręce?

Freelancerzy, to często bardzo zdolne, kreatywne i samodzielne osoby, które muszą zmagać się z absurdalnymi problemami żeby związać koniec z końcem. Tak więc na codzień są dla siebie handlowcami, księgowymi, prawnikami i windykatorami, tracą przez to czas oraz inwencję twórczą, zamiast zajmować się tym w czym są najlepsi.

 

Ludzie z kasą wiedzą jak ułatwić sobie życie..

Gwiazdy rocka, znani sportowcy czy też artyści, nie muszą zawracać sobie głowy sprawami przyziemnymi, bo mają swoich managerów którzy skutecznie dbają o ich interesy...
Czy nie fajnie byłoby mieć własnego managera?

Szansa dla Ciebie?

Twój manager, może Ci pomóc! To Twój wirtualny opiekun, który wychodzi na przeciw Twoim potrzebom i uwolni Cię od prozaicznych problemów, z którymi zmagasz się na codzień żeby zadbać o swoje interesy. Będzie promował Twój talent i szukał dla Ciebie zleceń. Ty też możesz mieć swojego Managera!

 

TwójManager weryfikuje kandydatów i stawia na najlepszych.

Plagą innych serwisów jest to, że grasuje po nich wiele osób, które udają profesjonalistów, a nimi nie są. Często ukrywają się pod anonimowymi nickami, czasem podszywają się za inne osoby, wykorzystują cudze portfolio, żeby zwiększyć swoją wiarygodność. Działając w sieci, w walce o zlecenia często zaniżają ceny, aby zdobyć Klienta za wszelką cenę, po czym nie są w stanie wywiązać się z przyjętych zobowiązań.

 

Twój manager dba o swoją reputację oraz kontrahentów, z którymi współpracuje, dlatego opiera się na dokumentach i bardzo wnikliwie przygląda się kandydatom. To trudne zadanie, ale priorytetowe, ponieważ Twój Manager chce mieć pod swoimi skrzydłami tylko najlepszych fachowców.


Z Twoim managerem pracuje się lepiej!

Teraz masz więcej czasu na pracę i odpoczynek. Nie martwisz się o wiarygodność Twoich kontrahentów, zabezpieczenie praw autorskich, nie czekasz na pieniądze za realizowane zlecenia, pracujesz oficjalnie, odprowadzasz podatki, wszystko jest jak być powinno.

 

Nie masz jeszcze konta ?
Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!