Bezpieczne transakcje

Jednym z najbardziej drażliwych tematów wykonywania zleceń przez Internet są pieniądze. Niestety, zdarzają się nieuczciwi zleceniodawcy, którzy po zrealizowaniu projektu zwlekają z zapłatą, zaniżając wcześniej ustalone kwoty lub w ogóle nie płacą. Czy chciałbyś mieć wątpliwą przyjemność współpracy z taką osobą? Wykonując zlecenie za pośrednictwem Twojego Managera masz gwarancję, że po zakończonej pracy zawsze otrzymasz należne Ci wynagrodzenie. Chronisz także własność intelektualną. Kompleksowa obsługa, jaką oferuje serwis, zapewni Ci satysfakcjonującą zapłatę za Twoją pracę.

Dzięki zabezpieczeniu transakcji finansowych, które są integralną częścią serwisu, masz pewność, że Zamawiający posiada odpowiednie środki pieniężne potrzebne do skorzystania z Twoich usług. Uzytkownik zasila swój wirtualny portfel w serwisie, aby pokryć zobowiązania wobec wykonawców. Po uzgodnieniu przez obie strony warunków umowy, pobieramy wynagrodzenie za projekt, które bezpiecznie czeka, aż wykonasz powierzone Ci zadanie. Jeśli umowa zostanie zerwana z winy zamawiającego, także otrzymasz należne Ci wynagrodzenie.

Po zakończeniu projektu przekazujemy pieniądze na Twój wirtualny portfel. Za jego pomocą możesz zlecić dyspozycję przelewu na swój rachunek bankowy. Dokonywanie wypłaty raz w miesiącu jest całkowicie darmowe. Za każdą kolejną pobieramy prowizję zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Funkcjonalnośc Twojego Managera wyróznia go spośród innych serwisów tego typu dzięki stałemu zabezpieczeniu transakcji finansowych. Zamawiający nie zlecą projektu, którego nie mogą opłacić. Nasze rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo finansów i gwarancję satysfakcji dla obu stron.

Nie masz jeszcze konta ?
Funkcje serwisu
Dzięki specjalnym licznikom, wiesz dokładnie, ile pozostało Ci czasu na wykonanie projektu i kiedy otrzymasz wynagrodzenie.
Zawsze sprawdzamy, dla kogo wykonawca wcześniej pracował i czy posiada dobre portfolio. Na tej podstawie decydujemy, czy może z nami współpracować.
Znajdziesz wykonawcę, podpiszesz z nim umowę, odbierzesz materiał i zapłacisz wynagrodzenie wykorzystując tylko jeden serwis.
Jeżeli nie otrzymasz od wykonawcy zamówionych materiałów, możesz uzyskać zwrot nawet do 100% wpłaconej kwoty.
Zamawiający wybiera jedną z trzech licencji (zakres praw autorskich) na wykorzystanie zrealizowanego przez Ciebie projektu.
Pełnimy rolę pośrednika w rozliczeniach. Pobieramy wynagrodzenie na samym początku, a na zakończenie przekazujemy je Tobie.
Rejestracja
Aktualnie poszukujemy wykonawców gotowych realizować zlecenia online za pośrednictwem serwisu TwojManager.pl.

Jeżeli jesteś: projektantem stron internetowych, grafikiem, programistą, fotografem, tłumaczem, copywriterem, pozycjonerem lub wykonujesz inną pracę zdalnie, a przy tym cenisz sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo,
to trafiłeś w odpowiednie miejsce!